O NAS

wentylatory-przemyslowe-planetfan-producent-wentylatorow-przemyslowych
KIM JESTEŚMY

Jesteśmy producentem wentylatorów przemysłowych, polską firmą, która od przeszło 20 lat zajmuje się produkcją wentylatorów przemysłowych. Wentylatory powstają u nas od podstaw, dlatego dbamy, by komponenty używane w procesie produkcji spełniały najwyższe normy. Dzięki temu produkty naszej firmy charakteryzują się najwyższą jakością i funkcjonalnością.

Od 01.07.2013r. skoncentrowaliśmy się na rozwoju i specjalizacji produkcji w zakresie wentylatorów przemysłowych pod marką Planetfan. Naszym nadrzędnym celem jest produkcja wentylatorów, spełniających oczekiwania naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby rozwijać specjalistyczną produkcję, systematycznie podnosić kwalifikacje zawodowe pracowników i kadry zarządzającej, zarówno w kwestiach technicznych, jak i w obsłudze Klienta. Dbając o powtarzalną jakość naszych produktów, działamy w oparciu o certyfikowany Zintegrowany System Zarządzania Jakością i BHP. Regularnie unowocześniamy park maszynowy, rozbudowujemy laboratorium i dział konstrukcyjny. Wierzymy, że zarówno poziom obsługi, jak i jakość naszych produktów, sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki doświadczeniu oraz własnemu zapleczu laboratoryjnemu, oprócz produkcji katalogowej podejmujemy nawet najtrudniejsze wyzwania, rozszerzając dotychczasowe obszary działania tak pod względem technicznym, jak i terytorialnym.

RYS HISTORYCZNY

2009r. Utworzenie niezależnej spółki, specjalizującej się w produkcji wentylatorów przemysłowych oraz wież chłodniczych.

01.07.2013r. Rozwój produkcji wentylatorów przemysłowych oraz odłącznie działu wież chłodniczych (chłodni wody przemysłowej). Dział wentylatorów przemysłowych rozwija produkcję wentylatorów pod firmą Planetfan sp. z o.o. sp. k.

WYRÓŻNIAJĄ NAS

- kompetentna kadra,
- stały, zrównoważony rozwój,
- dbałość o jakość i precyzję wykonania,
- profesjonalne doradztwo i obsługa Klienta,
- produkcja oparta o najnowocześniejsze technologie,
- ciągła rozbudowa własnego laboratorium badawczego,
- doświadczenie, zaangażowanie, wiedza merytoryczna.

Przewiń do góry