O NAS

wentylatory-przemyslowe-planetfan-producent-wentylatorow-przemyslowych
KIM JESTEŚMY

Jesteśmy producentem wentylatorów przemysłowych, polską firmą, która od przeszło 20 lat zajmuje się produkcją wentylatorów przemysłowych. Wentylatory powstają u nas od podstaw, dlatego dbamy, by komponenty używane w procesie produkcji spełniały najwyższe normy. Dzięki temu produkty naszej firmy charakteryzują się najwyższą jakością i funkcjonalnością.

Od 01.07.2013r. skoncentrowaliśmy się na rozwoju i specjalizacji produkcji w zakresie wentylatorów przemysłowych pod marką Planetfan. Naszym nadrzędnym celem jest produkcja wentylatorów, spełniających oczekiwania naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby rozwijać specjalistyczną produkcję, systematycznie podnosić kwalifikacje zawodowe pracowników i kadry zarządzającej, zarówno w kwestiach technicznych, jak i w obsłudze Klienta. Dbając o powtarzalną jakość naszych produktów, działamy w oparciu o certyfikowany Zintegrowany System Zarządzania Jakością i BHP. Regularnie unowocześniamy park maszynowy, rozbudowujemy laboratorium i dział konstrukcyjny. Wierzymy, że zarówno poziom obsługi, jak i jakość naszych produktów, sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki doświadczeniu oraz własnemu zapleczu laboratoryjnemu, oprócz produkcji katalogowej podejmujemy nawet najtrudniejsze wyzwania, rozszerzając dotychczasowe obszary działania tak pod względem technicznym, jak i terytorialnym.

RYS HISTORYCZNY

1993r. Utworzenie firmy Wentylatory Wentech Sp. z o.o., rozpoczęcie produkcji wentylatorów chłodniowych i wentylatorów przemysłowych.
2003r. Rozszerzenie produkcji firmy Wentech o kompaktowe wieże chłodnicze.
2009r. Utworzenie niezależnej spółki, specjalizującej się w produkcji wentylatorów przemysłowych oraz wież chłodniczych.
01.07.2013r. Rozdział produkcji wentylatorów przemysłowych i wież chłodniczych. Dział wentylatorów kontynuuje działalność pod nazwą Planetfan sp. z o.o. sp. k. , natomiast dział produkcji chłodni wody rozpoczyna działalność jako nowa, całkowicie odrębna firma.

WYRÓŻNIAJĄ NAS

- kompetentna kadra,
- stały, zrównoważony rozwój,
- dbałość o jakość i precyzję wykonania,
- profesjonalne doradztwo i obsługa Klienta,
- produkcja oparta o najnowocześniejsze technologie,
- ciągła rozbudowa własnego laboratorium badawczego,
- doświadczenie, zaangażowanie, wiedza merytoryczna.

Arrow
Arrow
Slider

WSPIERAMY "Z marzeniami" - niezwykły projekt zwzt

Jesteśmy uczniami I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Lubinie. Wspólnie stworzyliśmy projekt społeczny pod nazwą "Z marzeniami", który realizujemy w ramach ogólnopolskiej olimpiady "Zwolnieni z teorii". Naszym głównym celem jest przede wszystkim realizowanie własnych marzeń - a w tym przypadku jest to zwycięstwo w wspomnianej wyżej ogólnopolskiej olimpiadzie, która ma na celu wyłonić najbardziej kreatywne tematy i grupy projektowe z całej Polski. Chcielibyśmy pokazać również innym, że warto realizować swoje marzenia - czego jesteśmy żywym dowodem, udzielać wskazówek, gdzie szukać motywacji do działania, udzielać porad, jak zmagać się z napotykanymi problemami i jak je skutecznie pokonywać. W tym celu przeprowadziliśmy cykl wykładów dla młodzieży. Udało nam się również zorganizować warsztaty z motywatorem z Rzeszowa-Szymonem Mierzwą. Nie chcieliśmy ograniczać się tylko do naszych rówieśników, wszyscy lubinianie mieli możliwość osiągnąć korzyści z naszego projektu poprzez wygrywanie ciekawych nagród w konkursach, które często widnieją na naszym fanpage'u na Facebook'u. Mimo że edycja olimpiady, w której startujemy trwa tylko do połowy maja, my działamy dalej! Aby uczcić naszą działalność i świętować sukces, w czerwcu jedziemy do Warszawy, gdzie dzięki Waszej pomocy możemy odebrać nagrodę na najlepszy projekt w Polsce!

Pamiętajcie marzenia się nie spełniają! Marzenia się spełnia!

#chciećtomóc